Аргентина миллий жамоасида Англияга қарши 2026 йилги жаҳон чемпионати яримфинал ўйини олдидан тактик ўзгаришлар режалаштирилмоқда. Бу ҳақда Diario Ole нашри хабар берди.
«Кумушранг ўлка» вакиллари бош мураббийи Лионел Скалони асосий таркибга бир қатор ўзгартиришлар киритишни режалаштирмоқда. Шунингдек, душанба куни ўтказилган машғулотларда аргентиналиклар икки хил тактик схема устида иш олиб боришгани қайд этилган.
Маълумот ўрнида, Англия ва Аргентина миллий жамоалари ўртасидаги учрашув 15 июлдан 16 июлга ўтар кечаси бўлиб ўтади. Баҳс Тошкент вақти билан соат 00:00 да старт олади.

В национальной сборной Аргентины перед полуфинальным матчем чемпионата мира 2026 года против Англии планируются тактические изменения. Об этом сообщает издание Diario Ole.
Тренер "Ла Альбиселесте" Лионель Скалони планирует внести несколько изменений в основной состав. Также отмечено, что на тренировках в понедельник аргентинцы работали над двумя тактическими схемами.
Напомним, что встреча между сборными Англии и Аргентины состоится в ночь с 15 на 16 июля. Матч начнется в 00:00 по ташкентскому времени.