«Барселона» клуби ва Испания миллий жамоаси ҳужумчиси Ферран Торрес «ПСЖ»га эҳтимолий трансфери ҳақидаги миш-мишларни изоҳлашдан бош тортди ва фақат олдиндаги Жаҳон чемпионати ўйинларига эътибор қаратганини айтди.
«ПСЖ» томонидан қизиқиш борлиги ҳақида ҳеч нарса билмайман ва бу мени қизиқтирмайди. Мен фақат Кабо-Верде билан ўйин ҳақида ўйлаяпман», – деди 26 ёшли испан.
Аввалроқ Париж клуби Брэдли Барколянинг жамоани тарк этиши эҳтимоли юзага келса, Торресни трансферини кўриб чиқиши мумкинлиги ҳақида хабарлар чиққанди.
Ўтган мавсумда Ферран Ла Лига доирасида 33 ўйин ўтказиб, 16 та гол урган ва 2 та голли узатма берган.

Нападающий клуба «Барселона» и сборной Испании Ферран Торрес отказался комментировать слухи о возможном переходе в «ПСЖ» и заявил, что сосредоточен исключительно на предстоящих матчах Чемпионата мира.
«Я ничего не знаю об интересе со стороны «ПСЖ» и это меня не интересует. Я думаю только об игре с Кабо-Верде», – сказал 26-летний испанец.
Ранее сообщалось, что парижский клуб может рассматривать трансфер Торреса, если появится вероятность ухода Брэдли Барколя из команды.
В прошлом сезоне Ферран провёл 33 матча в рамках Ла Лиги, забил 16 голов и сделал 2 результативные передачи.