Ямал ва Уилямс жароҳатидан тўлиқ тикланиб, сафга қайтди
Испания миллий жамоаси вингерлари Нико Уилямс ва Ламин Ямал жароҳатларидан тўлиқ тикланди. Бу ҳақда Mundo Deportivo хабар берди.
Маълум қилинишича, ҳар икки футболчи миллий жамоа билан тўлиқ машғулотларда иштирок этган. Шу тариқа, Ямал ва Уилямс жаҳон чемпионати доирасида Кабо-Вердега қарши илк ўйинда «қизил фурия»га ёрдам беришга тайёр.
H гуруҳида Испания ва Кабо-Вердеден ташқари Саудия Арабистони ҳамда Уругвай миллий жамоалари плей-офф учун кураш олиб боради. Аввалроқ Ямалга илк турда 15-20 дақиқа майдонда ҳаракат қилиш имконияти берилиши мумкинлиги маълум қилинганди.

Ямал и Уильямс полностью восстановились от травм и вернулись в строй
Вингеры сборной Испании Нико Уильямс и Ламин Ямал полностью восстановились от травм. Об этом сообщает Mundo Deportivo.
По имеющейся информации, оба футболиста приняли участие в полноценных тренировках с национальной командой. Таким образом, Ямал и Уильямс готовы помочь «красной фурии» в первом матче чемпионата мира против Кабо-Верде.
В группе H, помимо Испании и Кабо-Верде, борьбу за выход в плей-офф ведут также сборные Саудовской Аравии и Уругвая. Ранее сообщалось, что Ямалу может быть предоставлена возможность провести на поле 15-20 минут в первом туре в первом туре.