Шунингдек, де ла Фуэнте бу беллашувда яна икки вингер хизматидан ҳам фойдалана олмайди.
Испания миллий жамоаси жаҳон чемпионати олдидан сўнгги ўртоқлик учрашувини ўтказади ва унда Ламин Ямал иштирок этмайди. Бу ҳақда COPE нашри хабар берди.
«Қизил фурия» мундиалга тайёргарликни Перуга қарши назорат ўйини билан якунлайди. Ушбу баҳс эртага, сешанба куни (Тошкент вақти билан 07:00) бўлиб ўтади.
Шунингдек, Луис де ла Фуэнте бу беллашувда яна икки вингер Нико Уилямс ва Виктор Мунос хизматидан ҳам фойдалана олмайди. Катта эҳтимол билан, ушбу уч футболчи жаҳон чемпионати бошланишига қадар тўлиқ сафга қайтади.
Маълумот ўрнида, 15 июн куни испанияликлар гуруҳ босқичининг илк турида Кабо-Верде билан ўйнайди. 21 ва 27 июн кунлари эса мос равишда Саудия Арабистони ва Уругвайга қарши майдонга тушади.

Также де ла Фуэнте не сможет воспользоваться услугами ещё двух вингеров в этом матче.
Сборная Испании проведёт последний товарищеский матч перед чемпионатом мира, и в нём Ламин Ямал не примет участия. Об этом сообщает издание COPE.
«Красная фурия» завершит подготовку к мундиалю контрольной встречей с Перу. Этот матч состоится завтра, во вторник (в 07:00 по ташкентскому времени).
Кроме того, Луис де ла Фуэнте в этом поединке не сможет рассчитывать на ещё двух вингеров, Нико Уильямса и Виктора Муньоса. Скорее всего, эти три футболиста полностью восстановятся к началу чемпионата мира.
Напомним, 15 июня испанцы сыграют против Кабо-Верде в первом туре группового этапа. 21 и 27 июня они выйдут на поле против Саудовской Аравии и Уругвая соответственно.