Нунес «Ливерпул»га қайтишга қарши эмас
«Ал Ҳилол» ҳужумчиси Дарвин Нунес яқин вақт ичида клубини ўзгартириши мумкин. Бу ҳақда журналист Габриэл Санс хабар берди.
Уругвайлик футболчи Карим Бензема жамоага келганидан кейин асосий таркибдаги ўрнини йўқотди. Қайд этилишича, 26 ёшли форвард «Ал Ҳилол» билан шартномани бекор қилиш бўйича ўзаро келишувга эришган.
Дарвин эркин агент сифатида фаолиятини давом эттиради. Шунингдек, футболчининг яна «Ливерпул»га қайтишдан мамнун бўлиши таъкидланмоқда.
Маълумот ўрнида, «Ал Ҳилол» Нунесни мерсисайдликлардан 53 миллион евро эвазига харид қилганди. Аввалроқ саудияликлар Бензема трансферидан сўнг Дарвин ва яна бир легионерни чемпионат учун қайдномадан чиқариб юборгани маълум қилинганди.

Нуньес не против вернуться в «Ливерпуль»
Нападающий «Аль-Хиляля» Дарвин Нуньес может вскоре сменить клуб. Об этом сообщил журналист Габриэль Санс.
Уругвайский футболист потерял место в основном составе после прихода Карима Бензема в команду. Отмечается, что 26-летний форвард достиг взаимного соглашения с «Аль-Хиляль» о расторжении контракта.
Дарвин продолжит свою карьеру в качестве свободного агента. Также подчеркивается, что футболист будет рад вернуться в «Ливерпуль».
Напомним, «Аль-Хиляль» приобрел Нуньеса у мерсисайдцев за 53 миллиона евро. Ранее сообщалось, что саудовцы исключили Дарвина и еще одного легионера из заявки на чемпионат после трансфера Бензема подробнее.