Нунес Европага қайтиш арафасида
«Ливерпул» собиқ ҳужумчиси Дарвин Нунес Европага қайтиш арафасида турибди. Бу ҳақда журналист Саша Таволери хабар берди.
Уругвайлик ҳужумчига Туркиянинг «Бешиктош» клуби қизиқиш билдирмоқда. Томонлар 27 ёшли футболчини ижара асосида олиб келиш бўйича келишувга эришиш арафасида турибди. Ижара шартномаси келаси мавсум охиригача амал қилади.
Маълумот ўрнида, ўтган мавсумнинг биринчи ярмида ҳужумчи Саудия Арабистони чемпионатида 16 та учрашувда майдонга тушиб, 6 та гол урди ва 4 та ассист амалга оширди. Аввалроқ Нунес фаолиятини «Барселона»да давом эттиришга тайёр экани маълум қилинганди.

Нуньес на пороге возвращения в Европу
Бывший нападающий «Ливерпуля» Дарвин Нуньес на пороге возвращения в Европу. Об этом сообщил журналист Саша Таволери.
К уругвайскому нападающему проявляет интерес турецкий клуб «Бешикташ». Стороны находятся на грани достижения соглашения о его аренде. Соглашение аренды будет действовать до конца следующего сезона.
Для справки, в первой половине прошлого сезона нападающий сыграл в 16 матчах чемпионата Саудовской Аравии, забив 6 голов и сделав 4 голевые передачи. Ранее сообщалось, что Нуньес готов продолжить карьеру в «Барселоне». Известно.