Каталония клуби ёзги трансфер режаларига ўзгартириш киритди.
«Барселона» «Манчестер Сити» яримҳимоячиси Бернарду Силва ҳамда «Ювентус» ҳужумчиси Душан Влахович трансферини амалга оширмасликка қарор қилди.
Сadena Cer хабарига кўра, каталонияликлар ушбу икки футболчи бўйича музокараларни давом эттирмайди ва бошқа трансфер мақсадларига эътибор қаратади.
Манбада айтилишича, клуб раҳбарияти ёзги трансфер ойнасида таркибни бошқа позициялар орқали кучайтиришни режалаштирмоқда.
Маълумот учун, «Барселона» ушбу мавсум Ла Лигада муддатидан аввал чемпионликни расмийлаштирди.
Ҳанс-Дитер Флик шогирдлари чемпионатнинг сўнгги турида сафарда «Валенcия»га қарши баҳс олиб боради. Беллашув 23 май куни «Месталя» стадионида ўтказилади.

Каталонский клуб изменил планы летних трансферов.
«Барселона» решила не осуществлять трансфер полузащитника «Манчестер Сити» Бернарду Силвы и нападающего «Ювентуса» Душана Влаховича.
По сообщению Cadena Ser, каталонцы не будут продолжать переговоры по этим двум футболистам и сосредоточат внимание на других трансферных целях.
Как сообщается, руководство клуба планирует усилить состав в летнее трансферное окно за счет других позиций.
Для справки: в этом сезоне «Барселона» досрочно оформила чемпионство в Ла Лиге.
Подопечные Ханса-Дитера Флика в последнем туре чемпионата сыграют гостевой матч против «Валенсии». Матч состоится 23 мая на стадионе «Месталья».