Влаҳович А Сериянинг бошқа клубига ўтиши мумкин
Туриннинг «Ювентус» клуби ҳужумчиси Душан Влаҳович А Сериянинг бошқа клубига ўтиши мумкин. Бу ҳақда Tuttosport хабар берди.
Сербия миллий жамоаси форвардига «Наполи» қизиқиш билдирмоқда. Агар белгиялик ҳужумчи Ромелу Лукаку шу ёзда жамоани тарк этса, Влаҳович унинг ўрнини эгаллаши кутилмоқда.
Маълумот ўрнида, ўтган мавсум Душан А Серияда 19 та учрашувда майдонга тушиб, 7 гол урди ва 1 ассист амалга оширди. Шунингдек, ўтган мавсум якунларига кўра, «Наполи» Италия чемпионатида 2-ўринни эгаллаб, Чемпионлар лигасининг умумий босқичига йўлланмани қўлга киритди.
Аввалроқ Влаҳович «Ювентус» раҳбарияти билан шартномани узайтиришни муҳокама қилишга тайёр экани маълум қилинганди.

Влахович может перейти в другой клуб Серии А
Нападающий туринского «Ювентуса» Душан Влахович может перейти в другой клуб Серии А. Об этом сообщил Tuttosport.
К сербскому форварду проявляет интерес «Наполи». Если бельгийский нападающий Ромелу Лукаку покинет команду этим летом, Влахович ожидается на его место.
Для информации, в прошлом сезоне Душан вышел на поле в 19 матчах Серии А, забил 7 голов и сделал 1 ассист. Также по итогам прошлого сезона «Наполи» занял 2-е место в чемпионате Италии и получил путёвку в общий раунд Лиги чемпионов.
Ранее сообщалось, что Влахович готов обсудить продление контракта с руководством «Ювентуса» сообщалось.