«Манчестер Юнайтед» ёзги трансфер ойнасида яримҳимояни кучайтириш учун тахминан 116 миллион евродан ортиқ сармоя киритишга тайёр. Бу ҳақда The Sun нашри хабар берди.
Инглиз клубининг потенциал нишонлари қаторидан Карлос Балеба («Брайтон»), Алекс Скотт («Борнмут») ва Матеуш Фернандеш («Вест Ҳэм») ўрин олган.
«Манчестер Юнайтед» раҳбарияти ушбу футболчиларни янги мавсум олдидан майдон марказини кучайтириш учун потенциал номзодлар сифатида кўриб чиқмоқда.
Шу билан бирга, клуб уч номзоддан фақат иккитаси билан шартнома имзолашга тайёр.
Ўтган мавсумда «Манчестер Юнайтед» Англия чемпионатида 38 та ўйинда 71 очко жамғариб, учинчи ўринни эгаллади.

«МЮ» начал следить за четырьмя полузащитниками
«Манчестер Юнайтед» готов инвестировать более 116 миллионов евро в летнее трансферное окно для усиления полузащиты. Об этом сообщает издание The Sun.
В список потенциальных целей английского клуба вошли Карлос Балеба («Брайтон»), Алекс Скотт («Борнмут») и Матеуш Фернандеш («Вест Хэм»).
Руководство «Манчестер Юнайтед» рассматривает этих футболистов как потенциальных кандидатов для усиления центра поля перед новым сезоном.
При этом клуб готов подписать контракты только с двумя из трёх кандидатов.
В прошлом сезоне «Манчестер Юнайтед» занял третье место в чемпионате Англии, набрав 71 очко в 38 играх.