Кэссиэ: «Ювентус» учун ажойиб трансфер бўлардим»
«Ал Аҳли»нинг собиқ яримҳимоячиси Франк Кэссиэ «Ювентус» қизиқиши ҳақида тарқалган хабарларга муносабат билдирди.
«Ювентус»? Ҳа, бу хабарларни кўрдим. Ҳозир бутун эътиборим жаҳон чемпионатига қаратилган. Лекин бир нарсани айта оламан: мен улар учун жуда яхши трансфер бўлардим.
Ҳозир яхши спорт формасидаман ва энг муҳими — эркин агент сифатида мавжудман. Бундан ортиқ нимани хоҳлаш мумкин? Шунинг учун ҳам менга кўплаб клублар қизиқмоқда ва бу бежиз эмас. Агентим ишлаяпти, қўнғироқлар жуда кўп», — деди Кэссиэ La Gazzetta dello Sport нашрига.

Кессье: «Ювентусу» я был бы отличным трансфером»
Бывший полузащитник «Аль-Ахли» Франк Кессье прокомментировал слухи об интересе со стороны «Ювентуса».
«Ювентус»? Да, я видел эти сообщения. Сейчас всё моё внимание сосредоточено на чемпионате мира. Но одно могу сказать: я был бы отличным трансфером для них.
На данный момент я в хорошей спортивной форме и, что самое важное, свободный агент. Чего ещё можно желать? Именно поэтому мной интересуется множество клубов, и это не случайно. Мой агент работает, звонков очень много», — сказал Кессье в интервью La Gazzetta dello Sport.