«Бешиктош» бугун Салоҳ трансферини расман эълон қилиши мумкин — манба
«Бешиктош» бугун, 27 июл куни Муҳаммад Салоҳ трансферини расман эълон қилиши мумкин. Бу ҳақда туркиялик журналист Атакан Курт хабар берди.
Маълум қилинишича, клуб мисрлик футболчининг фамилияси туширилган либосларни аллақачон тайёрлаб қўйган. Шунингдек, трансфер учун зарур бўлган барча ташкилий ишлар якунланган.
Трансфер эълон қилингач, Салоҳни аэропортда тантанали кутиб олиш ва кейин «Бешиктош» стадионида шартнома имзолаш маросимини ўтказиш режалаштирилган.
Аввалроқ Муҳаммад келажаги билан боғлиқ масалани Миср мундиалдаги иштирокини якунлаганидан кейин ҳал қилиши маълум қилинганди.

Источник: сегодня «Бешикташ» может официально объявить о трансфере Салаха
Сегодня, 27 июля, «Бешикташ» может официально объявить о трансфере Мохаммеда Салаха. Об этом сообщил турецкий журналист Атакан Курт.
Как сообщается, клуб уже подготовил футболки с именем египетского футболиста. Кроме того, все организационные вопросы, необходимые для трансфера, уже завершены.
После объявления о трансфере планируется торжественная встреча Салаха в аэропорту и затем проведение церемонии подписания контракта на стадионе «Бешикташ».
Ранее сообщалось, что Мохаммед намерен решить вопрос о своем будущем после завершения участия сборной Египта в мундиале. Подробнее.