Франциялик вингер энди клубларнинг трансфер борасида келишувга эришишини кутмоқда.
L'Equipe хабарига кўра, 23 ёшли футболчи мерсисайдликлар сафига қўшилиш истагини билдирган. Бироқ бу ҳали томонлар шахсий шартнома бўйича тўлиқ келишувга эришганини англатмайди.
Қайд этилишича, Барколя «Ливерпул» раҳбарияти ва бош мураббий Андони Ираола билан мулоқот қилган. Футболчи энди икки клуб трансфер масаласида келишувга эришишига умид қилмоқда.
Шу билан бирга, «Ливерпул» таклиф қилаётган сумма билан «ПСЖ» талаб қилаётган маблағ ўртасида ҳали ҳам катта тафовут мавжуд. Аввалроқ парижликлар футболчи учун 170 миллион евро сўраётгани ҳақида хабар берилганди.
Маълумот учун, Бредли Барколя ўтган мавсум Лига 1 доирасида 29 та баҳсда майдонга тушиб, 11 та гол урди ва 1 та голли узатмани амалга оширди.

Вингер «ПСЖ» Бредли Барколя дал устное согласие на переход в «Ливерпуль».
По данным издания L'Equipe, 23-летний футболист выразил желание присоединиться к мерсисайдцам. Однако это пока не означает, что стороны полностью договорились по личному контракту.
Отмечается, что Барколя провёл переговоры с руководством «Ливерпуля» и главным тренером Андони Ираолой. Теперь футболист надеется, что оба клуба достигнут соглашения по трансферу.
При этом между предложением «Ливерпуля» и суммой, запрашиваемой «ПСЖ», всё ещё существует значительный разрыв. Ранее сообщалось, что парижане просят за игрока 170 миллионов евро.
Для справки, в прошлом сезоне Бредли Барколя принял участие в 29 матчах Лиги 1, забил 11 голов и сделал 1 результативную передачу.