Кеча, 24 июл куни Ҳанс-Дитер Флик шогирдлари ёзги йиғин доирасидаги илк ўртоқлик учрашувини ўтказди. «Кўк-анорранглилар»нинг рақиби Барселона шаҳрида жойлашган «Европа» клуби бўлди. Ушбу жамоа Испания футболининг 3-дивизионида иштирок этади.
«Барселона» ва «Европа» ўртасидаги учрашув ёпиқ тартибда ўтказилди. Флик шогирдлари 4:1 ҳисобида йирик ғалабага эришди.
Маълумот ўрнида, каталонияликлар янги мавсумдаги илк расмий ўйинини 23 август куни «Элче»га қарши ўтказади. Аввалроқ «Реал» ўртоқлик баҳсида «Алкоркон»ни минимал ҳисобда мағлуб этгани маълум қилинганди.

Каталонцы также начали подготовку к новому сезону.
Вчера, 24 июля, подопечные Ханса-Дитера Флика провели первую товарищескую встречу в рамках летнего сбора. Соперником «сине-гранатовых» стал клуб «Европа», базирующийся в Барселоне. Эта команда выступает в 3-м дивизионе испанского футбола.
Матч между «Барселоной» и «Европой» прошел в закрытом формате. Подопечные Флика одержали крупную победу со счетом 4:1.
Напоминаем, что каталоцы проведут свой первый официальный матч нового сезона 23 августа против «Эльче». Ранее было сообщено, что «Реал» в товарищеской встрече минимально обыграл «Алькоркон» сообщается здесь.