Футболчи ўз трансфер қиймати ҳақидаги гапларга хотиржам ёндашаётганини айтди.
«Астон Вилла» ҳужумчиси Морган Рожерс ўзига 130 миллион евролик нарх белгилангани ҳақидаги хабарларга муносабат билдирди.
«Ростини айтсам, бунча пулга арзийманми, билмайман.
Албатта, одамларнинг бундай фикр билдираётгани ёқимли. Аммо ташқаридаги шов-шувлар менга таъсир қилишига йўл қўймайман», — деди Рожерс.
Эслатиб ўтамиз, сўнгги ҳафталарда ОАВда Морган Рожерснинг трансфер қиймати 130 миллион еврога баҳоланаётгани ва унга Европанинг бир қатор топ-клублари қизиқиш билдираётгани ҳақида хабарлар тарқалмоқда.
Маълумот учун, 22 ёшли футболчи Англия миллий жамоаси сафида ҳам ўз ўрнини мустаҳкамлаб бормоқда ва Европанинг энг истиқболли ҳужумкор футболчиларидан бири сифатида эътироф этилмоқда.

Роджерс прокомментировал цену в 130 миллионов евро
Нападающий «Астон Виллы» Морган Роджерс прокомментировал сообщения о том, что на него установлена цена в 130 миллионов евро.
«Честно говоря, не знаю, стою ли я таких денег.
Конечно, приятно, что люди так думают. Но я не позволю внешнему шуму повлиять на меня», — сказал Роджерс.
Напомним, что в последние недели в СМИ сообщалось, что трансферная стоимость Морганы Роджерса оценивается в 130 миллионов евро, и что к нему проявляют интерес ряд ведущих европейских клубов.
Для справки, 22-летний футболист также закрепляет свои позиции в составе национальной сборной Англии и признается одним из самых перспективных атакующих игроков в Европе.