Ферраннинг яқинда берган баёноти унинг «Барса»дан кетишига туртки бўлиши мумкин
«Барселона» форварди Ферран Торреснинг яқинда берган баёноти унинг клубдан кетишига туртки бўлиши мумкин. Бу ҳақда Mundo Deportivo нашри хабар берди.
26 ёшли футболчи «ПСЖ»нинг ўзига қизиқишини «яхши белги» деб атади. Шунингдек, у «кўк-анорранглилар» уни жамоада олиб қолишни истаса, тезроқ ҳаракат қилиши кераклигига ишора қилди.
Қайд этилишича, «Барселона» раҳбарияти ҳужумчининг бу сўзларини клубни тарк этиш истагига очиқ ишора сифатида қабул қилган. Энди каталонияликлар Торрес бўйича аниқ таклифларни кутмоқда.
Ҳозирда Ферран учун асосий даъвогар сифатида «ПСЖ» кўрилмоқда. «Барселона» раҳбарияти эса футболчи учун парижликлар катта маблағ таклиф қилишини кутяпти.

Заявление нападающего «Барселоны» Феррана Торреса может стать толчком к его уходу из клуба, сообщает издание Mundo Deportivo.
26-летний футболист назвал интерес «ПСЖ» к его персоне «хорошим знаком» и отметил, что если «сине-гранатовые» хотят оставить его в команде, они должны действовать быстрее.
Как отмечается, руководство «Барселоны» восприняло эти слова как явный намек на желание игрока покинуть клуб. Каталонцы теперь ожидают конкретных предложений по Торресу.
На данный момент главным претендентом на Феррана является «ПСЖ». Руководство «Барселоны» ожидает, что парижане предложат за игрока значительную сумму.