Родри келаси ҳафта «Ман Сити» билан машғулот ўтказишни режалаштирмаяпти
«Манчестер Сити» яримҳимоячиси Родри яқин кунларда «Барселона» сафига қўшилиши кутилмоқда. Бу ҳақда журналист Жек Гаган хабар берди.
30 ёшли футболчи аллақачон «кўк-анорранглилар»нинг таклифини қабул қилган. Энди у клублар ўзаро келишиб олишини кутмоқда.
Маълум қилинишича, испаниялик футболчи келаси ҳафта «шаҳарликлар» билан машғулот ўтказишни режалаштирмаяпти. Чунки ўша вақтга келиб унинг «Барселона»га трансфери расмийлаштирилишига ишонмоқда.
Қайд этилишича, «кўк-анорранглилар» Родри учун 70 миллион евро таклиф қилишга тайёр, «Манчестер Сити» эса 80 миллион евро атрофида маблағ талаб қилмоқда. Шунга қарамай, томонлар яқин вақт ичида келишувга эришиши мумкин.

Ожидается, что полузащитник "Манчестер Сити" Родри в ближайшие дни присоединится к "Барселоне". Об этом сообщил журналист Джек Гаган.
30-летний футболист уже принял предложение от "сине-гранатовых". Теперь он ждет, когда клубы придут к соглашению.
По имеющейся информации, испанский футболист не планирует проводить тренировки с "горожанами" на следующей неделе, так как надеется на официальное оформление его трансфера в "Барселону" к тому времени.
Отмечается, что "сине-гранатовые" готовы предложить 70 миллионов евро за Родри, в то время как "Манчестер Сити" требует около 80 миллионов евро. Тем не менее, стороны могут достичь соглашения в ближайшее время.