«Милан», «Ювентус» ва «Галатасарой» «Манчестер Юнайтед» яримҳимоячиси Бруну Фернандешга қизиқиш билдирмоқда. Бу ҳақда журналист Саймон Стоун хабар берди.
«Қизил иблислар» сардорининг клубдан кетиши мумкинлиги ҳақидаги миш-мишлар ҳамон долзарб бўлиб қолмоқда. Португалиялик футболчининг шартномасида хорижий клублар учун 57 миллион фунт стерлинг (қарийб 67 миллион евро) миқдорида товон пули белгиланган. Бироқ футболчининг ўзи жамоа сафида фаолиятининг охиригача қолишни истамоқда.
Маълумот ўрнида, яримҳимоячининг «Манчестер Юнайтед» билан амалдаги шартномаси 2027 йил ёзигача мўлжалланган бўлиб, унда келишувни яна бир йилга узайтириш банди ҳам бор.

«Милан», «Ювентус» и «Галатасарай» интересуются Фернандешем
«Милан», «Ювентус» и «Галатасарай» проявляют интерес к полузащитнику «Манчестер Юнайтед» Бруну Фернандешу. Об этом сообщил журналист Саймон Стоун.
Слухи о возможном уходе капитана «красных дьяволов» из клуба все еще актуальны. В контракте португальского футболиста установлена сумма отступных в размере 57 миллионов фунтов стерлингов (примерно 67 миллионов евро) для иностранных клубов. Однако сам футболист хочет остаться в команде до конца своей карьеры.
Для информации, действующий контракт полузащитника с «Манчестер Юнайтед» рассчитан до лета 2027 года, и в нем есть пункт о продлении соглашения еще на один год.