Қиз ўртоғи Фернандеснинг «Реал»га ўтиши ҳақидаги миш-мишларга муносабат билдирди
«Челси» яримҳимоячиси Энцо Фернандеснинг қиз ўртоғи Валентина Сервантес футболчининг Мадриднинг «Реал» клубига ўтиши ҳақидаги миш-мишларга муносабат билдирди.
«Йўқ, аслида, ҳаммаси яхши. Ўғлим Англияда туғилди. Ўша ерда мактабга боради, шу сабабли мен жуда ҳам хурсандман. Исталган жамоа менга маъқул. Қандай жамоа бўлишидан қатъи назар, ҳаммаси яхши бўлади», — дея Сервантеснинг сўзларидан иқтибос келтиради El Chiringuito.
Эслатиб ўтамиз, аввалроқ Фернандеснинг агенти Хавер Пасторе футболчининг Лондон клубидан кетиши эҳтимоли ҳақида гапирганди ва Мадрид жозибали йўналиш эканлигини таъкидлаганди.

Девушка Энцо Фернандеса прокомментировала слухи о переходе футболиста в «Реал» Мадрид
Валентина Сервантес, девушка полузащитника «Челси» Энцо Фернандеса, прокомментировала слухи о переходе футболиста в мадридский «Реал».
«Нет, честно говоря, всё хорошо. Мой сын родился в Англии. Он ходит там в школу, так что я очень счастлива. Любая команда меня устраивает. Какая бы это ни была команда, я буду в порядке», — приводит слова Сервантес El Chiringuito.
Ранее агент Фернандеса Хавьер Пасторе заявлял о возможном уходе игрока из лондонского клуба, подчёркивая, что Мадрид является привлекательным направлением. Однако позже «Реал» сообщил, что не интересуется 25‑летним аргентинцем и не планирует его приобретение. Контракт Фернандеса с «Челси» рассчитан до 2032 года.