«Барселона» ва «Интер» клубларининг собиқ ҳужумчиси Самуэл Это'О франциялик форвард Килиан Мбаппени такаббур деб ҳисобламаслигини айтди.
«У — ғалаба қозонишни яхши кўрадиган ва ўз мақсадларини амалга оширадиган етакчи. Айримлар унинг ўзига бўлган ишончини такаббурлик деб қабул қилишади ва баъзан буни унга нисбатан ортиқча, ҳатто адолатсиз танқидларни оқлаш учун ишлатишади.
Шахсан мен унда такаббурликни кўрмайман. Унда чемпионларга зарур бўлган ўзига ишончни кўраман», — деди Это'О Le Parisien нашрига берган интервюсида.

Бывший нападающий клубов «Барселона» и «Интер» Самуэль Это'О заявил, что не считает французского форварда Килиана Мбаппе высокомерным.
«Он — лидер, который любит побеждать и добивается своих целей. Некоторые воспринимают его уверенность в себе как высокомерие и иногда используют это как оправдание для чрезмерной, даже несправедливой критики.
Лично я не вижу в нем высокомерия. Я вижу в нем уверенность, необходимую чемпионам», — сказал Это'О в интервью изданию Le Parisien.
Это'О: «Мбаппе не высокомерен. У него уверенность чемпиона»
12 июля, 18:30
По мнению бывшего камерунского нападающего, по отношению к французскому форварду есть несправедливая критика.