Лондонликлар вингернинг трансфери бўйича ҳозирча янги ҳаракатларни амалга оширгани йўқ.
«Арсенал» ҳозирча «Пари Сен-Жермен» вингери Брэдли Баркола трансфери бўйича янги ҳаракатларни амалга оширгани йўқ.
Унинг маълумотига кўра, Морган Рожерс учун курашдаги омадсизликдан сўнг, «тўпчилар» Франция клуби билан алоқага чиқмаган. Бундан ташқари, «Ливерпул» клуби 23 ёшли ўйинчига бўлган қизиқишини сақлаб қолмоқда. Мерсисайдликлар вазиятни кузатишда давом этмоқда ва агар «ПСЖ» Барколани ўта қиммат бўлмаган суммага сотишга рози бўлса, музокараларни фаоллаштиришга тайёр.
Аввалроқ, франциялик футболчи ўз келажаги ҳақидаги якуний қарорни жаҳон чемпионати якунлангандан сўнг қабул қилишни режалаштираётгани хабар қилинган эди.

«Арсенал» пока не предпринимал новых шагов по трансферу вингера «Пари Сен-Жермен» Брэдли Баркола. Об этом в своих социальных сетях сообщил инсайдер Фабрицио Романо.
По его данным, после неудачи в борьбе за Моргана Роджерса «канониры» не выходили на связь с французским клубом. При этом интерес к 23-летнему игроку сохраняет «Ливерпуль». Мерсисайдцы продолжают следить за ситуацией и готовы активизировать переговоры, если «ПСЖ» согласится продать Баркола за приемлемую сумму.
Ранее сообщалось, что окончательное решение о своём будущем французский футболист намерен принять после завершения чемпионата мира.