Нидерландиялик футболчи мерсисайдликлардаги ҳолатидан норози.
Caught Offside хабар беришича, «тақачилар» нидерландиялик 26 ёшли футболчини анчадан бери кузатиб келади ва уни ўз сафида кўришни истайди.
Лондон клуби бош мураббий Роберто Де Зерби ва трансферларга жавобгар инсонлар Гакпони Савиниога муқобил вариант сифатида баҳоламоқда. Уларнинг фикрича, Коди ўзининг юқори даражадаги тажрибаси туфайли тезроқ натижа бера олади.
Футболчининг ўзи эса «Ливерпул»даги ҳолатидан тўлиқ қониқмаяпти. Жаҳон чемпионатидан кейин яхши таклифларни кўриб чиқиши мумкин. Бироқ футболчи якуний қарорга мундиалдан сўнг келади.

Нидерландский футболист недоволен своим положением в Мерсисайде.
Как сообщает Caught Offside, «шпоры» уже давно следят за 26-летним нидерландским футболистом и хотят видеть его в своих рядах.
Главный тренер лондонского клуба Роберто Де Дзерби и ответственные за трансферы лица оценивают Гакпо как альтернативу Савинио. По их мнению, Коди благодаря своему высокому уровню опыта может быстрее приносить результат.
Сам футболист, в свою очередь, не полностью удовлетворен своим положением в «Ливерпуле». После чемпионата мира он может рассмотреть хорошие предложения, но окончательное решение примет после турнира.