«Сити» Рейндерснинг нархини маълум қилди
28 ёшли марказий ярим ҳимоячи Тижани Рейндерс «Манчестер Сити»дан «Ноттингҳем Форест»га ўтиши мумкин.
Бу ҳақда TEAMtalk нашри хабар берди.
Манбанинг хабар беришича, Рейндерс «ўрмончилар»нинг майдон марказини кучайтириш учун устувор трансфер мақсади ҳисобланади. Таъкидланишича, «Манчестер Сити» нидерландиялик футболчи учун 70 миллион евро атрофидаги таклифларни кўриб чиқишга тайёр.
«Шаҳарликлар» Рейндерсни ўтган ёзда «Милан»дан 55 миллион евро эвазига сотиб олган эди. Англиялик гранд таркибида яримҳимоячи 28 ўйинда майдонга тушиб, 5 марта рақиблар дарвозасини ишғол қилди ва 2 та голли узатмани амалга оширди.

«Манчестер Сити» установил цену на Рейндерса
28-летний центральный полузащитник Тиджани Рейндерс может перебраться из «Манчестер Сити» в «Ноттингем Форест». Эту информацию опубликовал TEAMtalk.
Согласно сообщениям источника, Рейндерс — приоритетная трансферная цель «лесников» в центр поля. Утверждается, что «Манчестер Сити» рассмотрит предложения по нидерландцу в районе 70 миллионов евро.
«Горожане» приобрели Рейндерса прошлым летом, выложив «Милану» 55 миллионов евро. В составе английского гранда хавбек появился на поле в 28 встречах, пять раз поразил ворота соперников и стал автором двух результативных передач.