Аввалроқ «буқалар» Кристофернинг ижараси учун 3,5 миллион евро тўлаши ҳақида хабарлар тарқалганди.
Қайд этилишича, франциялик 28 ёшли футболчи «Милан»дан 2026/27 йилги мавсум охиригача ижарага олинди. Келишувда футболчини кейинчалик тўлиқ сотиб олиш банди ҳам мавжуд.
Аввалроқ «буқалар» Кристофернинг ижараси учун 3,5 миллион евро тўлаши ҳақида хабарлар тарқалганди. Шунингдек, германияликлар мавсум якунида футболчини яна 30 миллион евро атрофидаги сумма эвазига тўлиқ сотиб олиш имкониятига эга бўлади
Эслатиб ўтамиз, Нкунку 2019–2023 йиллар давомида айнан шу клуб шарафини ҳимоя қилган. Бу вақт давомида барча турнирлар доирасида 172 та учрашувда 70 та гол ва 56 та голли узатма қайд этган.

Ранее сообщалось, что «быки» заплатят 3,5 миллиона евро за аренду Кристофера.
Сообщается, что французский 28-летний футболист арендован у «Милана» до конца сезона 2026/27. В соглашении также предусмотрено право на полную покупку игрока.
Ранее сообщалось, что «быки» заплатят 3,5 миллиона евро за аренду Кристофера. Также немецкий клуб по окончании сезона сможет полностью выкупить футболиста за сумму около 30 миллионов евро.
Напомним, Нкунку защищал цвета этого клуба с 2019 по 2023 годы. За это время он провел 172 матча во всех турнирах, отметившись 70 голами и 56 результативными передачами.