«Реал» ҳужумчиси Килиан Мбаппе испаниялик актриса Эстер Экспозито билан ишқий муносабатда бўлиши мумкин. Бу ҳақда AQABABE нашри хабар берди.
Яқинда улар Мадриддаги барлардан бирида бирга кўрилган. Шунга қарамай, футболчи ва актрисанинг жуфтлик экани ҳақида расмий хабарлар мавжуд эмас. Бироқ улар ҳақидаги миш-мишлар илк бор 2019 йилда пайдо бўлган.
Айни пайтда Мбаппе жароҳатдан тикланмоқда. Яқинда ҳужумчи Парижга ташриф буюргани ҳам қайд этилган.
Маълумот ўрнида, бу мавсум Килиан Испания чемпионатида 23 та ўйинда иштирок этиб, 23 та гол урди ва 4 та ассист амалга оширди. Аввалроқ Мбаппе ва Беллингҳэм «Манчестер Сити»га қарши биринчи ўйинни ўтказиб юбориши маълум қилинганди.

Нападающий «Реала» Килиан Мбаппе может состоять в романтических отношениях с испанской актрисой Эстер Экспозито. Об этом сообщил журнал AQABABE.
Недавно их заметили вместе в одном из баров Мадрида. Тем не менее, официальных подтверждений того, что футболист и актриса являются парой, нет. Однако слухи о них впервые появились в 2019 году.
В данный момент Мбаппе восстанавливается после травмы. Также отмечено, что нападающий недавно посетил Париж.
Для справки, в этом сезоне Килиан принял участие в 23 матчах чемпионата Испании, забил 23 гола и сделал 4 ассиста. Ранее сообщалось, что Мбаппе и Беллингхэм пропустят первый матч против «Манчестер Сити». Подробнее здесь.