«Галатасарой» клуби «Манчестер Юнайтед» ҳужумчиси Маркус Рэшфорд билан музокараларни бошлади. Бу ҳақда Fanatik нашри хабар бермоқда.
Манбага кўра, клуб англиялик футболчининг атрофидаги вазиятни диққат билан кузатиб бормоқда. «Галатасарой» Маркус бўйича тезроқ келишувга эришишни истамоқда. Чунки Туркияда трансфер ойнаси ёпилишига оз вақт қолган.
Эслатиб ўтамиз, Рэшфорд ўтган мавсумни Каталониянинг «Барселона» клуби сафида ижара асосида ўтказган эди. Бироқ испан клуби футболчининг трансферини тўлиқ сотиб олишдан воз кечди ва у «қизил иблислар» лагерига қайтди.

Клуб «Галатасарай» начал переговоры с нападающим «Манчестер Юнайтед» Маркусом Рашфордом. Об этом сообщает издание Fanatik.
Источник сообщает, что клуб внимательно следит за ситуацией вокруг английского футболиста. «Галатасарай» стремится как можно быстрее достичь соглашения по Маркусу, так как в Турции осталось мало времени до закрытия трансферного окна.
Напомним, Рашфорд провёл прошлый сезон в аренде в каталонской «Барселоне». Однако испанский клуб отказался полностью выкупать трансфер игрока, и он вернулся в лагерь «красных дьяволов».