Яримҳимоячи Жейдон Санчо 2021 йилда «Манчестер Юнайтед»га кўчиб ўтди, айнан шу трансфер амалда унинг муваффақиятсизликларини бошлаб берди. Ҳозир, футболчи 26 ёшда ва кучли жамоаларнинг унга бўлган қизиқиши фаолияти давомидаги энг паст нуқтада.
Ўзининг жисмоний ҳолатини сақлаб туриш учун инглиз футболчиси мамлакатнинг 10-даражали лигаси клуби - «Фликтон» билан машғулот ўтказмоқда. Клуб раҳбарияти майдонда шундай ўйинчи борлигидан мамнун, лекин президент хазил тариқасида «Фликтон» Санчони сотиб олишга шошилмаётганини таъкидлади.
Маълумот учун, футболчи аввалроқ Германия Бундеслигасида Дортмунднинг «Боруссия» жамоасида тўп тепган.

Санчо тренируется с любителями
Полузащитник Джейдон Санчо в 2021 году перешел в «Манчестер Юнайтед», и именно этот трансфер фактически положил начало его неудачам. На данный момент футболисту 26 лет, и интерес сильных команд к нему в течение его карьеры находится на самом низком уровне.
Чтобы поддерживать свою физическую форму, английский футболист тренируется с клубом из 10-го уровня лиги страны - «Фликстон». Руководство клуба довольно наличием такого игрока на поле, но президент в шутку отметил, что «Фликстон» не торопится покупать Санчо.