«Манчестер Юнайтед» бош директори Омар Беррада жамоа яқин йилларда Англия чемпиони бўлишга қодир, деб ҳисоблайди.
«Келаси мавсумда буни амалга оширамиз, агар уддалай олмасак, бир йилдан кейин. Ўйлайманки, жамоамиз яхши ҳолатда. Ўтган мавсумда майдонда сезиларли ютуқларга эришилди, бу йўналишда ривожланишда давом этамиз.
Клуб фаолиятининг турли соҳаларига сармоя киритишда давом этамиз. Майдон ташқарисида биз эришмоқчи бўлган бошқа мақсадлар ҳам бор. Улардан бири — «Манчестер Юнайтед»нинг молиявий барқарорлигини таъминлаш, тижорий инновацияларни жорий этиш», — деди Беррада Inside Man Utd дастурида.

Генеральный директор "МЮ": "В ближайшие годы станем чемпионами АПЛ"
Генеральный директор "Манчестер Юнайтед" Омар Беррада считает, что клуб способен стать чемпионом Англии в ближайшие годы.
"Мы добьёмся этого в следующем сезоне, если не получится, то через год. Думаю, наша команда в хорошем состоянии. В прошлом сезоне на поле были достигнуты значительные успехи, и мы продолжим своё развитие в этом направлении.
Мы продолжаем инвестировать в различные направления деятельности клуба. Есть и другие цели, которых мы хотим достичь вне поля. Одна из них — обеспечить финансовую стабильность "Манчестер Юнайтед", внедрение коммерческих инноваций", — заявил Беррада в программе Inside Man Utd.