«ПСЖ» марказий ҳимоячиси Иля Забарний «Ливерпул»нинг трансферлар рўйхатидан ўрин олди. Бу ҳақда журналист Дэвид Линч хабар берди.
Манбага кўра, мерсисайдликлар украиналик 23 ёшли футболчини диққат билан кузатмоқда ва унинг трансферининг имкониятларини кўриб чиқмоқда.
Қайд этилишича, «қизиллар» спорт директори Ричард Хюз ҳамда бош мураббий Андони Ираола Забарнийни «Борнмут»даги ҳамкорлик давридан яхши танийди. Шу боис клуб унинг имкониятларидан яхши хабардор. «ПСЖ» ҳам Иля бўйича яхши таклиф бўлса, уни қўйиб юборишини маълум қилган.

«Ливерпуль» готовит предложение по Забарному
Центральный защитник «ПСЖ» Илья Забарный попал в список трансферных целей «Ливерпуля». Об этом сообщил журналист Дэвид Линч.
По данным источника, мерсисайдцы внимательно следят за украинским 23-летним футболистом и рассматривают возможности его трансфера.
Отмечается, что спортивный директор «красных» Ричард Хьюз и главный тренер Андони Ираола хорошо знают Забарного по совместной работе в «Борнмуте». Поэтому клуб осведомлен о его возможностях. «ПСЖ» также заявил, что готов отпустить Илью при поступлении хорошего предложения.