«Астон Вилла» Леау трансфери бўйича музокаралар олиб бормоқда
«Милан» вингери Рафаэл Леау яқин кунларда АПЛга кўчиб ўтиши мумкин. Бу ҳақда журналист Жанлука ди Марцио хабар берди.
Айни пайтда бирмингҳэмликлар «россонери» билан трансфер суммасини келишишга уринмоқда ва бу борада фаол ҳаракат қиляпти.
Қайд этилишича, ҳозир Леау «Милан»дан кетишга ҳар қачонгидан ҳам яқин. Футболчининг ўзи ҳам бундай трансферга қарши эмас.
Маълумот ўрнида, ўтган мавсум Рафаэл А Серияда 29 та учрашув ўтказиб, 9 та гол урди ва миланликларнинг энг яхши тўпурари бўлди. Аввалроқ «Милан» ва «Фенербаҳче» Леау трансфери бўйича келишувга эриша олмагани маълум қилинганди.

Вингер «Милана» Рафаэл Леау в ближайшие дни может перебраться в АПЛ. Об этом сообщил журналист Джанлука Ди Марцио.
На данный момент бирмингемцы пытаются согласовать сумму трансфера с «россонери» и активно работают над этим.
Отмечается, что сейчас Леау как никогда близок к уходу из «Милана». Сам футболист также не против такого перехода.
Для справки, в прошлом сезоне Рафаэл провёл 29 матчей в Серии А, забил 9 голов и стал лучшим бомбардиром миланцев. Ранее сообщалось, что «Милан» и «Фенербахче» не смогли достичь соглашения по трансферу Леау здесь.