Аввалроқ Рамазон Темиров ҳам ушбу турнирда октагонга чиқиши маълум қилинганди.
Турнир 24 октябр куни Абу-Дабида бўлиб ўтади. Ян ва Двалишвили бунга қадар икки марта октагонда тўқнаш келган. Биринчи жангда Мераб ҳакамларнинг якдил қарори билан ғалаба қозонган бўлса, иккинчи баҳсда Пётр ҳам ҳакамлар қарори билан устун келган.
Кечанинг асосий жанги ярим енгил вазн тоифасидаги чемпионлик баҳси бўлиб, унда чемпион Александр Волкановски ва 20 та жангнинг барчасида ғалаба қозонган Мовсар Евлоев тўқнаш келади.
Аввалроқ ўзбекистонлик жангчи Рамазон Темиров ҳам UFC 333 турнирида октагонга чиқиши маълум қилинганди.

Ранее было объявлено, что Рамазон Темиров также выйдет в октагон на этом турнире.
Турнир пройдет 24 октября в Абу-Даби. Ян и Двалишвили ранее уже дважды встречались в октагоне. В первом бою Мераб одержал победу единогласным решением судей, а во втором поединке Пётр также выиграл по решению судей.
Главный бой вечера — это поединок за титул чемпиона в полулегком весе, в котором сразятся чемпион Александр Волкановски и непобежденный в 20 боях Мовсар Евлоев.
Ранее также было объявлено, что узбекистанский боец Рамазон Темиров выйдет в октагон на турнире UFC 333. Подробнее по ссылке.