«Сариқ сувости кемаси» ушбу трансфер учун 15 млн евро тўлайди.
Брюсселнинг «Андерлехт» клуби яримҳимоячиси Натан Салиба фаолиятини Испания чемпионатида давом эттиради. Бу ҳақда журналист Фабрицио Романо хабар берди.
Маълум қилинишича, канадалик футболчининг янги клуби «Вилярреал» бўлади. «Сариқ сувости кемаси» Салибанинг трансфери учун 15 миллион евро тўлайди.
Яқин вақт ичида Натан тиббий кўрикдан ўтади ва шундан сўнг янги жамоаси билан меҳнат шартномасини имзолайди.
Маълумот ўрнида, Салиба ўтган йил ёзидан буён белгияликлар сафида тўп тепмоқда. Унга қадар футболчи «Монреал» шарафини ҳимоя қилган.

Салиба — игрок «Вильярреала» (Романо)
Полузащитник брюссельского клуба «Андерлехт» Натан Салиба продолжит свою карьеру в чемпионате Испании. Об этом сообщает журналист Фабрицио Романо.
По имеющейся информации, новым клубом канадского футболиста станет «Вильярреал». «Подводная лодка» заплатит 15 миллионов евро за трансфер Салибы.
В ближайшее время Натан пройдет медицинский осмотр, после чего подпишет трудовой договор со своей новой командой.
Отметим, что с прошлого лета Салиба выступал за бельгийцев. До этого футболист защищал цвета «Монреаля».