«Ан Наср» ҳужумчиси Криштиану Роналду Саудия Пролигасининг 21-туридан ўрин олган «Ал Иттиҳод» билан ўйинда (2:0) майдонга тушиши мумкин эди, агар клуб унинг маошлар бўйича қарзини тўлаб берганида.
Аммо ҳеч нарса ўзгармагани учун футболчи норозилик билдиришда давом этмоқда ва шу сабаб ўйинда иштирок этмади. Бу ҳақда A Bola хабар бермоқда.
Португалиялик 41 ёшли форварднинг норозилиги қишки трансфер ойнасида янги футболчилар олинмагани ва бош директор Жозе Семеду ҳамда спорт директори Симау Коутинионинг ваколатлари тўхтатилгани билан ҳам боғлиқ.
Оммавий ахборот воситаларида эса Саудия клубида маош тўловлари кечикаётгани ҳақида маълумотлар ҳам пайдо бўлди.

Нападающий «Ан-Насра» Криштиану Роналду мог выйти на поле в матче 21-го тура Саудовской Профессиональной лиги против «Аль-Иттихада» (2:0), если бы клуб выплатил ему задолженность по зарплате.
Однако ничего не изменилось, и футболист продолжает выражать недовольство, поэтому не принял участия в игре. Об этом сообщает A Bola.
Недовольство 41-летнего португальского форварда также связано с тем, что в зимнее трансферное окно не было приобретено новых игроков, а полномочия генерального директора Жозе Семеду и спортивного директора Симау Коутиньо были приостановлены.