Live
2
Ўзбек

Реднапп: «Ўйлайманки, Де Зерби жамоани бутунлай ўзгартиради»

Футбол
24 июн, 17:27
Мураббийнинг фикрича, жамоа келаси мавсумда еврокубоклар учун кураша олади.
Иззатбек Абдуваҳобов
Иззатбек Абдуваҳобов Редактор
Реднапп: «Ўйлайманки, Де Зерби жамоани бутунлай ўзгартиради»
Фото: Getty Images

«Тоттенҳэм»нинг собиқ устози Ҳарри Реднапп жамоа Роберто де Зерби қўл остида кейинги мавсумдаёқ АПЛнинг кучли олтилигига қайтишига ишончи комил.

«Жамоага катта ўзгаришлар керак. Таркибни ўзгартириш зарур. Мен де Дзерби ишида кўрганларим ёқмоқда. Менимча, у сўнгги икки йилда бўлиб ўтган воқеаларга тоқат қилмайди. Агар футболчилар етарлича яхши бўлмаса, улар кетишади. Улар 50, 60, 70 миллионга футболчилар сотиб олишди. Ростини айтсам, мен уларнинг ярмини ҳам танимайман.

Ўртамиёна ўйинчилар, ҳеч қандай алоҳида натижа кўрсатишмади. Уларга қуйи лигага тушиб кетмаганликлари жамоанинг омади бўлди. Ўйлайманки, бу йигит вазиятни ўзгартира олади. Ҳисоблайманки, кейинги мавсумда «Тоттенҳэм» кучли олтиликда якунлайди», - дея Реднапппнинг сўзларидан келтиради Goal.com.

Бугунги янгиликлар