«Ливерпул» яримҳимоячиси 35 миллион евро эвазига «Интер»га ўтмоқда — Романо
Миланликлар «Ливерпул» футболчиси Кертис Жонснинг трансфери бўйича келишувга эришди, деб хабар бермоқда машҳур инсайдер Фабритсио Романо.
Манбага кўра, мерсисайдликлар футболчини 35 миллион еврога сотишга рози бўлишган. Жонс тез орада тиббий кўрикдан ўтади.
25 ёшли англиялик футболчи билан шартнома 2027 йилгача амал қилади. Transfermarkt портали футболчининг актуал трансфер нархини 35 миллион еврога баҳоламоқда.
Маълумот учун, ўтган мавсумда Жонс барча мусобақаларда 49 та ўйинда майдонга тушиб, 3 та гол урди ва 3 та голли узатмани амалга оширди.

Миланцы достигли соглашения о трансфере футболиста «Ливерпуля» Кертиса Джонса, сообщает известный инсайдер Фабрицио Романо.
По данным источника, мерсисайдцы согласились продать футболиста за 35 миллионов евро. Джонс вскоре пройдет медицинский осмотр.
Контракт с 25-летним английским футболистом будет действовать до 2027 года. Портал Transfermarkt оценивает актуальную трансферную стоимость игрока в 35 миллионов евро.
Для справки, в прошлом сезоне Джонс вышел на поле в 49 матчах во всех турнирах, забил 3 гола и сделал 3 голевые передачи.