Томонлар ўзаро келишув асосида шартномани бекор қилган.
Клуб матбуот хизмати хабар беришича, бош мураббий Ёрқин Назаров билан амалда бўлган меҳнат шартномаси иккала томоннинг келишуви асосида бекор қилинган.
Маълумот учун, мазкур мутахассис «Каттақўрғон»ни қишда қабул қилиб олиб, янги мавсумга тайёрлаган эди. Жамоа унинг қўл остида тўққизта расмий учрашувда майдонга чиқиб, улардан бештасида ғалаба қозонди. Шунингдек, иккитадан ўйинда мағлубият ва дуранг қайд этилди.
«Каттақўрғон» раҳбарияти Ёрқин Ўткировичга жамоамиз ривожи йўлида қўшган ҳиссаси учун миннатдорчилик билдириб, тажрибали мураббийнинг кейинги фаолиятига омад тилайди», — дейилади клуб хабарида.

Стороны расторгли контракт по взаимному согласию.
Как сообщает пресс-служба клуба, трудовое соглашение с главным тренером Ёркином Назаровым было расторгнуто по взаимному согласию обеих сторон.
Для справки: данный специалист принял «Каттакурган» зимой и подготовил его к новому сезону. Под его руководством команда провела девять официальных матчей, одержав победу в пяти из них. Также было зафиксировано два поражения и две ничьи.
Руководство «Каттакургана» выражает благодарность Ёркину Ўткировичу за вклад в развитие нашей команды и желает опытному тренеру удачи в дальнейшей карьере», — говорится в сообщении клуба.