«Навбаҳор» эса ўз майдонида «Динамо» билан голсиз дуранг қайд этди. Эътиборлиси, самарқандликлар ҳужумчиси Анвар Ҳожимирзаев 90+5-дақиқада пеналтидан фойдалан олмади.
Аниқ амалга оширилмаган пеналти: Анвар Ҳожимирзаев (90+5).
Навбаҳор — Умид Эргашев, Шаҳзод Тоиров, Саидазамат Мирсаидов, Бенжамин Тейди, Жавоҳир Абдужабборов (Комил Тожиддинов, 73), Руслан Жиянов, Педро Аугусто (Забиҳилло Ўринбоев, 57), Сергей Карпович, Гиллерме Гедеш, Алишер Одилов (Шаҳзод Убайдуллаев, 79), Наврўз Иминжонов.
Динамо — Равшан Ягудин, Майкон (Ойбек Ўрмонжонов, 63), Жаҳонгир Ўрозов, Ратинио, Санжар Қодирқулов (Хислат Халилов, 89), Миржаҳон Мираҳмадов (Фирдавс Абдураҳмонов, 89), Анвар Ҳожимирзаев, Фрайдей (Улуғбек Абдуллаев, 63), Салим Мустафоев, Олександр Кучеренко, Марко Станоевич.
Огоҳлантиришлар: Жавоҳир Абдужабборов (41), Ҳожимирзаев (45+1), Гедеш (65), Абдуллаев (90+2).
Насаф — Сўғдиёна 1:0
Гол: Муҳаммадюсуф Собиров (35, автогол).
Насаф — Абдувоҳид Неъматов, Ғолиб Ғайбуллаев, Акмал Мозговой (Сардор Баҳромов, 89), Драган Черан, Шароф Муҳиддинов, Ҳусайн Норчаев, Стефан Чолович (Зафармурод Абдураҳматов 70, Игор Голбан 89), Шуҳрат Муҳаммадиев, Шерзод Насруллаев (Жавоҳир Сиддиқов, 25), Ойбек Бозоров, Умар Эшмуродов.
Сўғдиёна — Муҳаммадюсуф Собиров, Зоир Жўрабоев, Ислом Қобилов, Отабек Аҳадов, Хондамир Мустафоқулов, Суҳроб Иззатов, Самандар Мавлонқулов (Лука Жоржевич, 63), Эҳсони Паншанбе (Станислав Андреев, 63) Жавоҳир Қаҳрамонов, Нодир Сойибов, Умид Султонов (Люпчо Дориев, 46).
Огоҳлантиришлар: Черан (26), Сойибов (78), Муҳаммадиев (83).