Chempionlar Ligasi. «Manchester Yunayted» - «Yuventus», «Real» - «Viktoriya» va boshqa o'yinlarda tarkiblar malum bo'ldi
Oct. 23, 2018, 11:13 p.m. 2952

Chempionlar Ligasi guruh bosqichining 3-tur o'yinlari davom etmoqda.

«Manchester Yunayted» - «Yuventus», «Real» - «Viktoriya» va boshqa o'yinlarda asosiy tarkiblar malum bo'ldi.

Chempionlar Ligasi
Guruh bosqichi, 3-tur 
23 oktabr, 23:59

Roma Italiya – TsSKA Rossiya
Roma – Olsen, Fasio, Manolas, Santon, FlorenTsi, de Rossi, Nzonzi, Pellegrini, Under, El-Shaaravi, Jeko.
TsSKA – Pomazun, Rodrigo Bekao, Chernov, Nababkin, Magnusson, Axmetov, Oblyakov, Vlashich, Sigurdsson, Fernandes, Chalov.

Real Madrid Ispaniya – Viktoriya Plzen Chexiya
Real Madrid – Navas, Ramos, Nacho, Marselo, Vaskes, Kroos, Kazemiro, Isko, Modrich, Beyl, Benzema.
Viktoriya Plzen – Grushka, Gubnik, Geyda, Limberski, Gavel, Chermak, Proxazka, Petrjela, Groshovski, Rjeznik, Krmenchik.

Shaxtyor Ukraina – Manchester Siti Angliya
Shaxtyor – Pyatov, KrivTsov, Ismaili, Matvienko, RakiTskiy, Kovalenko, Maykon, Vellington Nem, Stepanenko, Fernando Pedro, Moraes.
Manchester Siti – Ederson, Otamendi, Laport, Mendi, Stounz, Silva, Fernandino, Mahrez, de Bryuyne, Sterling, Gabriel Jezus.

Ayaks Gollandiya – Benfika Portugaliya
Ayaks – Onana, Blind, de Ligt, Talyafiko, Mazraui, de Yong, Shene, Ziesh, van de Bek, Tadich, Dolberg.
Benfika – Vlaxodimos, Konti, Grimaldo, Andre Almeyda, Jardel, Jedson Fernandesh, Feysa, PiTsTsi, Salvio, Rafa Silva, Seferovich.

Manchester Yunayted Angliya – Yuventus Italiya
Manchester Yunayted – De Xea, Smolling, Shou, Yang, Lindelef, Matich, Pogba, Mata, Marsial, Lukaku, Reshford.
Yuventus – Shchensni, Kellini, Aleks Sandro, Joau Kanselu, Bonuchchi, Bentankur, Pyanich, Matyuidi, Kuadrado, Dibala, Ronaldu.

Hoffenhaym Germaniya – Lion FranTsiya
Hoffenhaym – Baumann, Kaderjabek, Fogt, Akpoguma, ShulTs, Grillich, Demirbay, Bichakchich, Kramarich, Salai, Belfodil
Lion – Antoni Lopesh, Marselo, Tete, Denayer, Mendi, Tere, Ndombele, Depay, Auar, Traore, Tuzar.