Узбек O'zbek
Европа Лигаси саралашининг биринчи босқич ўйинлари ўтказилди
Жума, 12 Июл
1034

Европа Лигаси 2019/20 мавсуми саралашининг биринчи босқич ўйинлари ўтказилди.

Европа Лигаси 
Биринчи саралаш босқичи
Дастлабки ўйинлар
9-11 июль
МАЛЬМЕ (Швеция) - БАЛЛИМИНА (Ш.Ирландия) - 7:0
КОННАС-КИ (Уэльс) - КИЛМАРНОК (Шотландия) - 1:2
БРЕЙДАБЛИК (Исландия) - ВАДУЦ (Лихтенштейн) - 0:0
БРАНН (Норвегия) - ШЭМРОК РОВЕРС (Ирландия) - 2:2
КУПС (Финляндия) - ВИТЕБСК (Беларусь) - 2:0
ОРДАБАСИ (Қозоғистон) - ТОРПЕДО (Кутаиси, Грузия) - 1:0
ЕВРОПА (Гибралтар) - ЛЕГИЯ (Варшава, Польша) - 0:0
ГЗИРА ЮНАЙТЕД (Мальта) - ХАЙДУК (Хорватия) - 0:2
ФЛОРА (Эстония) - РАДНИЧКИ (Сербия) - 2:0
ЦСКА (София, Болгария) - ТИТОГРАД (Черногория) - 4:0
МАККАБИ (Хайфа, Исроил) - МУРА (Словения) - 2:0
ДЕБРЕЦЕН (Венгрия) - КУКЕСИ (Албания) - 3:0
ЖЕНЕСС (Люксембург) - ТОБОЛ (Қозоғистон) - 0:0
СТЯУА (Руминия) - МИЛСАМИ (Молдова) - 2:0
ЧУКАРИЧКИ (Сербия) - БАНАНЦ (Арманистон) - 3:0
КРУЗЕЙДЕРС (Ш.Ирландия) - Б-36 (Фарер ороллари) - 2:0
БРОНДБЮ (Дания) - ИНТЕР (Турку, Финляндия) - 4:1
СЕНТ-ЖОЗЕФС (Гибралтар) - РЕЙНЖЕРС (Шотландия) - 0:4
КОРК СИТИ (Ирландия) - ПРОГРЕС (Люксембург) - 0:2
МОЛЬДЕ (Норвегия) - РЕЙКЬЯВИК (Исландия) - 7:1
РУЖОМБЕРОК (Словакия) - ЛЕВСКИ (Болгария) - 0:2
АКАДЕМИЯ (Ш.Македония) - ЗРИНЬСКИ (Босния) - 0:3
ЗЕТА (Черногория) - ФЕХЕРВАР (Венгрия) - 1:5
ШАХТЕР (Солигорск, Беларусь) - ХИБЕРНИАНС (Мальта) - 1:0
СПЕРАНЦА (Молдова) - НЕФТЧИ (Озарбойжон) - 0:3
ОЛИМПИЯ (Словения) - РФШ (Латвия) - 2:3
ГОНВЕД (Венгрия) - ЖАЛЬГИРИС (Литва) - 3:1
РАДНИК (Босния) - СПАРТАК (Трнава, Словакия) - 2:0
ФОЛА (Люксембург) - ЧИХУРА (Грузия) - 1:2
АЛАШКЕРТ (Арманистон) - МАКЕДОНИЯ (Ш.Македония) - 3:1
ДИНАМО (Тбилиси, Грузия) - ЭНГОРДАНИ (Андорра) - 6:0
ШИРОКИ БРИЕГ (Босния) - ҚАЙРАТ (Қозоғистон) - 1:2
КАУНО ЖИЛЬГИРИС (Литва) - АПОЛЛОН (Кипр) - 0:2
ВЕНТСПИЛС (Латвия) - ТЕУТА (Албания) - 3:0
ДУНАЙСКА СТРЕДА (Словакия) - КРАКОВИЯ (Польша) - 1:1
СТЬЯРНАН (Исландия) - ЛЕВАДИЯ (Эстония) - 2:1
КЛИФТОНВИЛЛ (Ш.Ирландия) - ХЕУГЕСУНН (Норвегия) - 0:1
РИТЕРЯЙ (Литва) - КЛАКСВИК (Фарер ороллари) - 1:1
ЛИЕПАЯ (Латвия) - ДИНАМО (Минск, Беларусь) - 1:1
СЕНТ-ПАТРИКС (Ирландия) - НОРЧЁПИНГ (Швеция) - 0:2
АБЕРДИН (Шотландия) - РОПС (Финляндия) - 2:1
БАЛЬЦАН (Мальта) - ДОМЖАЛЕ (Словения) - 3:4
ЛЯЧИ (Албания) - ХАПОЭЛЬ (Беэр-Шева, Исроил) - 1:1
НАРВА (Эстония) - БУДУЧНОСТЬ (Черногория) - 0:2
САБАИЛ (Озарбойжон) - УНИВЕРСИТАТЯ (Руминия) - 2:3
ПЮНИК (Арманистон) - ШКУПИ (Ш.Македония) - 3:3
АЕК (Ларнака, Кипр) - ПЕТРОКУБ (Молдова) - 1:0

Жавоб ўйинлари 18 июль куни ўтказилади.

Ўхшаш янгиликлар

Тавсия этамиз