02.06.2020 19:24
2079
Россия чемпионати ва Кубогида мавсумнинг қолган қисми тақвими эълон қилинди

Россияда коронавирус пандемияси туфайли тўхтатилган мавсум 19 июндан давом эттирилади.

Премьер-Лига сайти чемпионат ва Кубок ўйинларининг тақвимини эълон қилди. Баҳсларнинг бошланиши Тошкент вақти билан кўрсатилган.

РПЛ
23 тур

19 июнь 20:00 «Крилья Советов» – «Ахмат»
19 июнь 22:00 «Сочи» – «Ростов»
20 июнь 16:00 «Урал» – «Рубин»
20 июнь 18:30 «Арсенал» – «Спартак»
20 июнь 21:00 ЦСКА – «Зенит»
21 июнь 17:00 «Уфа» – «Тамбов»
21 июнь 19:30 «Локомотив» – «Оренбург»
21 июнь 22:00 «Краснодар» – «Динамо»

24 тур
26 июнь 20:00 «Ахмат» – «Сочи»
26 июнь 22:30 «Зенит» – «Крилья Советов»
27 июнь 16:00 «Оренбург» – «Краснодар»
27 июнь 18:30 «Спартак» – «Уфа»
27 июнь 19:30 «Рубин» – «Локомотив»
27 июнь 21:00 «Динамо» – ЦСКА
27 июнь 22:00 «Ростов» – «Арсенал»
28 июнь 18:30 «Урал» – «Тамбов»

25 тур
30 июнь 20:00 «Локомотив» – «Крилья Советов»
30 июнь 22:30 ЦСКА – «Спартак»
1 июль 17:00 «Оренбург» – «Урал»
1 июль 17:00 «Уфа» – «Рубин» 
1 июль 19:30 «Тамбов» – «Зенит»
1 июль 19:30 «Арсенал» – «Ахмат»
1 июль 22:00 «Ростов» – «Краснодар»
1 июль 22:00 «Сочи» – «Динамо»

26 тур
4 июль 18:30 «Динамо» – «Арсенал»
4 июль 20:30 «Крилья Советов» – «Ростов»
4 июль 20:30 «Спартак» – «Тамбов»
4 июль 22:30 «Ахмат» – ЦСКА
4 июль 22:30 «Локомотив» – «Сочи»
5 июль 18:30 «Уфа» – «Урал»
5 июль 20:30 «Рубин» – «Оренбург»
5 июль 22:30 «Краснодар» – «Зенит»

27 тур
7 июль 20:30 «Тамбов» –  «Ахмат»
7 июль 22:30 «Арсенал» – «Крилья Советов»
8 июль 18:00 «Оренбург» – ЦСКА
8 июль 20:00 «Зенит» – «Сочи»
8 июль 22:30 «Ростов» – «Уфа»
8 июль 22:30 «Спартак» – «Локомотив»
9 июль 19:00 «Урал» – «Динамо»
9 июль 22:30 «Рубин» – «Краснодар»

28 тур
11 июль 18:00 «Арсенал» – «Тамбов»
11 июль 20:30 «Ахмат» – «Зенит»
11 июль 22:30 «Сочи» – «Спартак»
12 июль 16:00 «Оренбург» – «Ростов»
12 июль18:30 «Локомотив» – «Уфа»
12 июль 20:30 «Динамо» – «Крилья Советов»
12 июль 20:30 ЦСКА – «Рубин»
12 июль 22:30 «Краснодар» – «Урал»

29 тур
15 июль 18:00 «Урал» – «Арсенал»
15 июль 18:00 «Крилья Советов» – «Краснодар»
15 июль 20:00 «Рубин» – «Ростов»
15 июль 20:00 «Спартак» – «Ахмат»
15 июль 22:30 «Локомотив» – ЦСКА
15 июль 22:30 «Зенит» – «Оренбург»
16 июль 20:00 «Уфа» – «Динамо»
16 июль 22:30 «Тамбов» – «Сочи»

30 тур 
22 июль 21:00 «Ростов» – «Зенит»
22 июль 21:00 «Краснодар» – «Ахмат»
22 июль 21:00 ЦСКА – «Тамбов»
22 июль 21:00 «Динамо» – «Оренбург»
22 июль 21:00 «Рубин» – «Спартак»
22 июль 21:00 «Крилья Советов» – «Сочи»
22 июль 21:00 «Уфа» – «Арсенал»
22 июль 21:00 «Урал» – «Локомотив»

Россия Кубоги
1/4 финаллар, 23-25 июнь
1/2 финаллар, 18-19 июль
Финал: 25 июль

Турнир жадваллари
Жамоа
W D L Pts
Сўнгги янгиликлар
Долзарб хабарлар